Najnowsze Wpisy

Bez tytułu Komentarze (2)
09. czerwca 2005 18:04:00
linkologia.pl spis.pl

w wynniku poszukiwań jakiś tam moich dokumentów do jakiejś tam sprawy znalazlam opis mojej osoby z klasy pierwszej, pięknie podpisany " wychowawca, malgorzata koloda ".
wynika z niego, że mialam bardzo dobry start szkolny, pobyt w szkole sprawial mi przyjemność, bylam bardzo aktywna na zajęciach, latwa w kontaktach między rówieśnikami, wiedzialam co to kwadrat i prostokąt, jak wygląda pies, kot, kasztan, dodawalam i odejmowalam do 10, wykonywalam prace plastyczne zgodnie z tematem i estetycznie a ogólniej rzecz biorąc przejawialam uzdolnienia plastyczne, ale też mialam cechy przywódcze, trudności sprawialy mi zasady, którym powinna się podporządkować, a także oprócz talentu przejawialam cechy egoistyczne, które utrudnialy mi kontakt z rówieśnikami.
ale zachowanie : wzorowe.
gdy pokazalam kartkę babci, lzy stanęly jej w oczach i powiedziala, że teraz po dziesięciu latach jestem jeszcze gorsza, jeszcze bardziej egoistyczna, jeszcze bardziej bimbam sobie na zasady ale przytulila mnie mocno do swojego codziennego fartucha w kwiatki i dala 10 zl. " o to tak na przyszlosc ".
a mama kupila mi od niepamiętnych czasów książkę. i nie jakąś wiekopomną epopeję, którą ona uwielbia, która ją wychowala, ani poezję asnyka czy któregoś z pokolenia kolumbów ( bo to już wszystko mamy ) tylko " rasową prozę ", czyli biale zęby - zadie smith.
" Przez czterdzieści z górą lat, mknąc szczęśliwie autostradą życia, Samad byl nieświadom, że w rozrzuconych wzdluż niej żlobkach, ochronkach i innych instytucjach przypominających stacje obslugi żyje pewna 'podklasa' spoleczna, kwiląca i wymiotująca 'klasa niższa'. " - a to piąte zdanie ze str 123. a co wszyscy na blogach mają a ja mam być gorsza, a phi.

truskawki + 15 minut projekt - love dance + strona bierna j. angielskiego.
( gdzie jest kurwa l z kreską w tych pieprzonych notkach ? )

fucking_rebellious : :

Bez tytułu Komentarze (4)
07. czerwca 2005 19:57:00
linkologia.pl spis.pl

zajebistość twoja nie zna granic " uslyszalam dzisiaj takie oto stwierdzenie od wspólnoty koleżeńskiej, gdy na forum klasy, pierwszy raz w tej szkole od czterech lat dostalam za coś dyplom. i pochwalę. trza zapisać datę 7.06 do kajetu na czerwono, albo jeszcze lepiej zapamiętać, a powód mojej dumy oprawić w antyramę i powieśić na zielono-czarnej-zamaskrowano-obklejonej rysunkami ścianie.
plener malarski 2005. milo. nawet.
z okazji tej świętuje już od godziny 10. wyprawilam uczte, na którą skladalo się danie glówne - mleko + pierniczki truskawkowe i deser - fajka na sztukę za 20 gr. poszlam na zakupy i kupilam sobie ( o zgrozo ) różową bluzkę, która to ma niby pomóc w przyciągnięciu wzroku plci brzydkiej ( 40 zl. w dupę i jestem bez grosza, chociaż można pokombinować i sprzedać mamie, dajmy na to za 45 ).

jeszcze 3 dni. i najgorsza średnia w życiu.
jeszcze 4 dni. i jestem nieprzytomna. integracja na dzielnicowym festynie. " polej, polej, stary"
jeszcze 7 dni. i doznaje rozkoszy w srebnej górze.

jeszcze 15 min. i uslysze glos babki - " choć wnuczka, choć, zobaczymy czy kingusia do piotrusia wróci ". odmówić nie mogę, jeszcze splodzi na mnie klątwę " już nie będę gotować i się stracę ". nie nie, odmawiać nie mogę.

a zajebistość moja nie zna granic. pfff.

fucking_rebellious : :

Bez tytułu Komentarze (2)
02. czerwca 2005 21:28:00
linkologia.pl spis.pl

jestem jakąś pieprzoną wizjonerką. pieprzoną przez duże 'p'. najpierw sny o wypadaniu czarnych zębów, a na drugi dzień widzę wujka leżącego na drodze, bez ruchu, we krwi, z rozwaloną czaszką, tylko dlatego, że jakieś 20paro letnie skurwysyny chcialy się pościgać. bo my mamy przcież bmw i jestem kul, król szos, najlepszy, nic nikomu nie zrobię, taki szpan, wyrwę suczkę i będę śpiewal " rarararara ". potem sny o wielkiem dole, szpetnym, oszkliwym pustym dole. i co? umiera babka kumpla. następnie sen o otwartej furtce na pole - ziomal babci ma wylew. no i dzisiaj - kanary. rano zapominam biletu, pieniędzy itp., czyli mojego medżik portomela ogólem rzecz biorąc, jade busem szczęśliwa przez 5 minut, bo drugie 5 klnęlam na siebie trzymając kartkę w ręce - kara 80 zl.


a za 8 h będę mieć set Dannego Howellsa & Plump Dj's, no baja.

fucking_rebellious : :

Bez tytułu Komentarze (1)
31. maja 2005 17:24:00
linkologia.pl spis.pl

na początku maja obiecalam sobie - schudnę kutwa schudnę ! miernikiem odchudzalnym mialy myć ukochane spodnie lee, sprzed 3ech lat, które kupilam po raz pierwszy sama za kurewską drogą cenę. w końcu za 250 zitków ( trendi slowo, lans lans ) moglam mieć 5 oh " jakże slodziutkich i milusich " chińskich dżinso-szmat co po pierwszym praniu wyglądają jak ściery do wycierania naczyń. a teraz 31 maj a ja zamiast schudnąć przytylam 2 kilo. jeszcze trochę tak pociągnę toż sekszi byda, męża na starość nie zlapię a tylko rozstępy i celulit po kostki. zresztą co mi tam po facecie, jak godzine temu skadalam deklarację " ty i ja - zimne suki, pierdole to i ty też ". jeszcze braterstwa krwi brakowalo, które bylo hiciorem w 3ciej klasie podstawówki tak jak to wejda w filmie " moja dziewczyna " robila. ale się nadrobi. tak więc od dziś wszystko robię dla siebie a nie dla tego parszywego, plugawego pana większego o 35 cm, co to jaki on kozak nie jest i jaki oh i ah zajebisty kutafon. a mama przestrzegala, powtarzala : dziecko i co z tego, że masz 10 lat, pamiętaj mężczyźni to pleć wyjątkowo nieznośna z syndromem 'przechuj' i trzymaj sie od nich z daleka przynajmniej do 17 roku życia.

funk, funk, funk dużo funku + tru brejkbit i arbuz, arbuz, arbuz :)
(zajebie te komary kiedyś i sońce, kto to widzia uczulenie na nie mieć, no masakra)

fucking_rebellious : :

Bez tytułu Komentarze (0)
18. kwietnia 2005 20:16:00
linkologia.pl spis.pl

ogólnie pięknie jest. jeszcze nigdy w mojej siedemnastoletniej karierze nie miałam takiego kotła. pozytywnego. i dużo rzeczy się zmieniło.
zadziwiają mnie ludzie, nawet moja mama, która daje mi dyspenzy na frrrrancuski łikend, nawet babcia, która uważa, że nasz pies patrzy się z pożądaniem na tyłek jej córki, która po domu paraduje w "stingach". i francuzi, którzy okazali się świnskimi zboczuszkami, aaj.
od 02.04 wielkiego nawrócenia nie doznałam ( no może ograniczam się z klnięciem i paleniem fajek ). ale cieszy człowieka, gdy widzi, że nawet najgorszych żuli, ćpunów ruszyło, że zabrakło kręgosłupa moralnego tego świata.

fucking_rebellious : :

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ksiega gości

Księga gości

Kategorie postow

Brak kategorii